Archive for balandžio 16, 2018

Misija Sibiras kviečia prisijungti

Smagu, kad jauni žmonės skatina mokinių pilietiškumą, domėjimąsi savo tautos istorija, jos išsaugojimu. Balandžio 13 dieną,  IIr1 klasės mokinės Gabijos Straukaitės kvietimu, gimnazijoje lankėsi, dalijosi įspūdžiais ir kvietė prisijungti ,,Misija Sibiras 2017″ dalyvis Tomas Oičenka. Jei nori išbandyti save, susivokti vertybėse ir stiprybėse – registruokis į 17 ekspediciją.   Nuotraukosši

Karjeros ugdymo diena

indGimnazijoje vyko integruotos pamokos skirtos karjeros ugdymui. Netradicinėje pamokoje aktų salėje paskaitą skaitė Tauragės industrinio parko verslo plėtros direktorius Darius Stankus. Jis pristatė verslo aplinką mieste, pasakojo apie  diegiamą gamyboje robotiką. Rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas kalbėjo apie įgūdžius, reikalingus tikslų siekimui ir svajonių įgyvendinimui.