Archive for rugsėjo 5, 2018

Pažangos premijų laimėtojai

mPraeitų metų lapkrity Tauragės Rotary klubas ir Tauragės rajono savivaldybė pristatė moksleivių pažangos skatinimo projektą. Per Rugsėjo 1-osios šventę iškilmingai įteiktos Pažangos premijos. Iš Žalgirių gimnazijos šią premiją pelnė didžiausią pažangą padariusieji mūsų gimnazijos mokiniai – Aurėja Jankauskaitė, Haris Ramanauskas, Klaudija Banzinaitė, Edgaras Pamedys, Aistis Gaižauskas, Kamilė Matimaitytė ir Gustas Skarbalius, o aukščiausio vidurkio nominacijoje apdovanota Gabrielė Olendraitė. Klasių Ih2, Ih1, IIh1, IIIh3 vidurkiai padidėjo 0,3 balo ir daugiau, tad apdovanotos kaip didžiausią pažangą padariusios klasės. Sveikiname ir linkime dar didesnės pažangos. Tegu Žalgirių ralis tęsiasi!