Dėmesio!

Žalgirių gimnazijai reikalingas fizikos mokytojas. Kreiptis iki liepos 20 d. tel. 8 446 57703, el.paštu: zalgiriugimnazija.direktorius@gmail.com. Vėliau – tik el.paštu.

Žygis

tinkGegužės 29-sios priešpietę ištvermingiausieji žalgiriškiai susirinkę prie gimnazijos, vėliau su muzika išlydėti, patraukė į žygį Oko miškan. Apsirūpinę gera nuotaika, atkaklumu, vandeniu ir kitomis reikalingomis žygiui priemonėmis, kiek patrumpinę planuotą maršrutą, žygeiviai ,,įvykdė” netradicinę išgyvenimo gamtoje ir draugystės pamoką.

Paskutinio skambučio palydėti

Šiandien Žalgirių gimnazija palydėjo jubiliejinę, 45-ją laidą. Gražiais linkėjimais juos laimino klasių kuratorės, išeinančiųjų vietą užimsiantys trečiokai, tėveliai, mokytojai. Rimtai į gyvenimą žiūrėti ir puikiai išlaikyti abitūros egzaminus patarė gimnazijos direktorius Jonas Jatautas. Pasodintas, palaistytas ąžuoliukas, parašyti linkėjimai, paskelbtas šauniųjų 20-tukas, sudainuotos dainos, svajones išskraidino balionai. Laukia egzaminų trasa ir laisvo gyvenimo pradžiamoksliai. Sėkmės! Fotogrāfijas IMG_2433

Aktyviausi Žalgirių gimnazijos sportininkai

mPaskelbti ir apdovanoti aktyviausi Žalgirių gimnazijos 2017-2018 m.m. sportininkai. Šiais mokslo metais į aktyvų sportinį gyvenimą įsijungė 91 gimnazistas. Į aktyviausiųjų dešimtuką šiemet pateko:V vieta – Gabija P. (34 tšk.) ir Gustavas M. (29 tšk.), IV vieta – Samanta K. (37 tšk.) ir Justinas J. (41 tšk.), III vieta – Ugnė S. (55 tšk.) ir Mantas Š. (54 tšk.), II vieta – Karolina J. (58 tšk.) ir Aurimas R. (64 tšk.). Aktyviausiais 2017-2018 m.m. Žalgirių gimnazijos sportininkais tapo : Donata B. (60 tšk.) ir Tomas A. (97 tšk).)

Ketvirtokai atsisveikino pergale

Gegužės 17 dieną Žalgirių gimnazijoje surengtos tradicinės ketvirtokų atsisveikinimo varžybos. Abiturientų ir I-III klasių komandos jėgas išbandė tinklinio aikštelėje. Rezultatu 2:0 nugalėjo ketvirtokai. ketv.-m

Mūsų fotonietės

fotonietes-mKetvirtokės Greta L. ir Karolina J. šiemet baigė Šiaulių Universiteto jaunųjų fizikų mokyklą ,,Fotonas”. Sveikinimai merginoms!

Net penki rajono čempionai

32482815_10211953619736292_8599532834589245440_n

Gegužės 15 dieną vyko rajono BLM lengvosios atletikos varžybos. Žalgirių gimnazijos vaikinų komanda iškovojo I-ąją vietą, merginų komanda – II-ąją. Rajono čempionais atskirose rungtyse tapo: Aurimas Rabačius (100 m bėgimas), Tomas Aleksa (1000 m bėgimas), Liudas Bartkevičius (šuolis į tolį įsibėgėjus), Justinas Janušauskas (400 m bėgimas), Aida Spūdvilaitė (100 m bėgimas), vaikinų estafetinis bėgimas 4×100 m.

Paskutinis MMP pristatymas

Gegužės 9 d. aktų salėje pristatyti paskutiniai MMP (metiniai mokinių projektai) – menų, socialinių mokslų, kūno kultūros ir technologijų srityje. Iš gausybės vykdytų kūrybinių, tiriamųjų projektų pristatyti tik 16 įvairiausio spektro darbų.IMG_2181-m