Mokinių prezidentėDonata

D-mMokinių taryba ir parlamentas informuoja, kad 2018-10-11 dieną Tauragės Žalgirių gimnazijoje vykusiuose rinkimuose laimėjo Donata Buciūtė. Sveikiname naująją būsimą Prezidentę. Dėkojame Auksei Meižytei už dalyvavimą rinkimuose ir linkime sėkmės toliau dirbant mokinių taryboje.

Rinkimai

tGimnazijos mokinių prezidento rinkimai įvyko! Mokinių taryba ir parlamentas uoliai prižvelgė kad viskas būtų pagal protokolą, balsavimas vyko linksmai ir sparčiai, nes kandidatės tik dvi. Ryt paskelbsime kas pakeis Gabijų Rudį, sėkmingai prezidentavusį du metus. Sėkmingo starto būsimai prezidentei! Foto

Su švente!

Išradingai ir šiltai gimnazistai ryte pasitiko mokytojus: pasveikino su švente, pakvietė nusifotografuoti, pagal pageidavimus užsakė arbatos arba kavos… O priešpietę visi mokytojai buvo pakviesti į šventiškai papuoštą aktų salę, pasveikinti gražiu koncertu ir padėkos filmuku, maloniai aptarnauti. Puiki mokinių iniciatyva sujaudino mokytojus: modernu, kultūringa, nuoširdu ir linksma. Tegul taip būna kasdien! Фотоda

Konstitucijos egzaminas

Spalio 4 d. visoje Lietuvoje vyko Konstitucijos egzaminas. Mūsų gimnazijoje jame dalyvavo 86 III-IV klasių mokiniai. Į antrą etapą pateko Gabija Nareikaitė (IIIh1 kl.), Indrė Stasiulytė (IVh1 kl.), ir kaip deragimnazijos prezidentas Gabijus Rudys. Sėkmės trečiajame! FotoIMG_3804ma

Gimnazistai pasaulinės Turizmo dienos paminėjime

image1Rugsėjo 29 d. minint pasaulinę Turizmo dieną Tauragėje surengta ekskursija-žygis ,,Nusikelk į Tarpukario Tauragę“. Žygyje dalyvavo ir 14 mūsų mokyklos gimnazistų su istorijos mokytojomis – R.Miliškevičiene ir A.Stanevičiene. Ekskursija truko beveik tris valandas, o jos metu aplankėme net 19 objektų, bylojančių apie tarpukario Tauragę.

Europos kalbų diena

Mokėti savą ir svetimą kalbą – didelė vertybė. Rugsėjo 25 – 28 d. rusų kalbos mokytojos D.Rakauskienė ir R. Krasauskienė II- ose klasėse pravedė integruotų IT ir rusų kalbos pamokų ciklą “Apie Europos šalis ir kalbas”. Kaip surasti informaciją internete ir sudaryti lenteles mokinius supažindino IT mokytojos: R.Šliažienė ir L. Bardzilauskienė. savan (1)

Draugiškas merginų futbolo turnyras

Š. m. rugsėjo 26 d. vyko merginų futbolo turnyras. Šiame turnyre, ,,Versmės gimnazijoje», dalyvavo dvi mūsų gimnazijos merginų komandos. Varžybos vyko draugiškoje aplinkoje, siekiant pritraukti daugiau dalyvių, nenustatant nugalėtojo. Buvo išdalinti prizai geriausioms komandų žaidėjoms. Mūsų komandų geriausios žaidėjosA. Petrulionytė, A. Spūdvilaitė.???????????????????????????????

Žalgiriečiai Europos kalbų dienos renginių sūkuryje

Nuo 2001 metų, Europos Komisijos ir Europos Tarybos iniciatyva, kasmet rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Tai proga atkreipti dėmesį į žemyno kalbų įvairovę, kuri išties didelė: per 200 Europos kalbų, 24 oficialiosios ES kalbos, apie 60 regioninių ir mažumų kalbų 20180926_132807m