Sąrašai paskelbti

.

I ir III klasių sąrašai yra paskelbti gimnazijos I aukšto foje.

Turiningos, gražios vasaros. Lauksime jūsų rugsėjy!

vasara1

Dėmesio!

.

Žalgirių gimnazijai reikalingas fizikos mokytojas. Kreiptis iki liepos 20 d. tel. 8 446 57703,  el.paštu: zalgiriugimnazija.direktorius@gmail.com. Vėliau – tik  el.paštu.

Žygis

.

tinkGegužės 29-sios priešpietę ištvermingiausieji žalgiriškiai susirinkę prie gimnazijos, vėliau su muzika išlydėti, patraukė į žygį Oko miškan. Apsirūpinę gera nuotaika, atkaklumu, vandeniu ir kitomis reikalingomis žygiui priemonėmis, kiek patrumpinę planuotą maršrutą, žygeiviai ,,įvykdė“ netradicinę išgyvenimo gamtoje ir draugystės pamoką.

Gimnazijoje – meno pleneras

.

Šiandien gimnazijoje netradicinio ugdymo diena. Gaivinant vėjeliui, skambant mokinių atliekamai muzikai vyko meno pleneras ,,Moksleivių alėja“. Nuotraukos pl

Paskutinio skambučio palydėti

.

Šiandien Žalgirių gimnazija palydėjo jubiliejinę, 45-ją laidą. Gražiais linkėjimais juos laimino klasių kuratorės, išeinančiųjų vietą užimsiantys trečiokai, tėveliai, mokytojai. Rimtai į gyvenimą žiūrėti ir puikiai išlaikyti abitūros egzaminus patarė gimnazijos direktorius Jonas Jatautas. Pasodintas, palaistytas ąžuoliukas, parašyti linkėjimai, paskelbtas šauniųjų 20-tukas, sudainuotos dainos, svajones išskraidino balionai. Laukia egzaminų trasa ir laisvo gyvenimo pradžiamoksliai. Sėkmės!   Nuotraukos IMG_2433

Aktyviausi Žalgirių gimnazijos sportininkai

.

mPaskelbti ir apdovanoti aktyviausi Žalgirių gimnazijos 2017-2018 m.m. sportininkai. Šiais mokslo metais į aktyvų sportinį gyvenimą įsijungė 91 gimnazistas. Į aktyviausiųjų dešimtuką šiemet pateko:V vieta – Gabija P. (34 tšk.) ir  Gustavas M. (29 tšk.), IV vieta – Samanta K. (37 tšk.) ir Justinas J. (41 tšk.), III vieta – Ugnė S. (55 tšk.) ir Mantas Š. (54 tšk.), II vieta – Karolina J. (58 tšk.) ir Aurimas R. (64 tšk.). Aktyviausiais 2017-2018 m.m. Žalgirių gimnazijos sportininkais tapo : Donata B. (60 tšk.) ir Tomas A. (97 tšk).)

Ketvirtokai atsisveikino pergale

.

Gegužės 17 dieną Žalgirių gimnazijoje surengtos tradicinės ketvirtokų atsisveikinimo varžybos. Abiturientų ir I-III klasių komandos jėgas išbandė tinklinio aikštelėje. Rezultatu 2:0 nugalėjo ketvirtokai. ketv.-m

Mūsų fotonietės

.

fotonietes-mKetvirtokės Greta L. ir Karolina J. šiemet baigė Šiaulių Universiteto jaunųjų fizikų mokyklą ,,Fotonas“. Sveikinimai merginoms!

Net penki rajono čempionai

32482815_10211953619736292_8599532834589245440_n

Gegužės 15 dieną vyko rajono BLM lengvosios atletikos varžybos. Žalgirių gimnazijos vaikinų komanda iškovojo I-ąją vietą, merginų komanda – II-ąją. Rajono čempionais atskirose rungtyse tapo: Aurimas Rabačius (100 m bėgimas), Tomas Aleksa (1000 m bėgimas), Liudas Bartkevičius (šuolis į tolį įsibėgėjus), Justinas Janušauskas (400 m bėgimas), Aida Spūdvilaitė (100 m bėgimas), vaikinų estafetinis bėgimas 4×100 m.