,,Aš čia gyvenu“

xKovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Saulės spinduliai kirto pusiaują ir įžengė į mūsų pusrutulį, todėl dienos darysis vis ilgesnės, o naktys trumpesnės.
Mūsų mokykloje tradiciškai kaip ir kasmet paminėjome pasaulinę Žemės dieną. Aktų salėje buvo surengta viktorina „Aš čia gyvenu“, kurioje tarpusavyje dėl „apdovanojimų“ rungėsi II klasių mokiniai.Savo žinias turėjo galimybę pagilinti ir pirmokai, kuriems papildomai pravestas mįslių apie Žemę turnyras. Viktorinos nugalėtojais tapo IIr1 klasė.
Biologijos, geografijos, chemijos ir fizikos mokytojos pamokų metu akcentavo aplinkosaugos problemas, diskutavo su mokiniais, kuo kiekvienas iš mūsų galėtume prisidėti prie taršos Žemėje mažinimo.
Kviečiame mokinius prisidėti prie pasaulinės akcijos „Išjunk šviesą“, kurios metu norima atkreipti viso pasaulio dėmesį į klimato kaitą ir taip simboliškai susivienyti Žemės išsaugojimui.

Geografijos mokytoja Genovaitė Straukienė   Nuotraukos