„Ateities inžinerijos“ projektinių darbų konferencija VGTU

kt-mVasario 2 d. Amanda Mejerytė (IV r2), Ovidijus Rapalis (III r2) ir Laimonas Šiaudvytis (II r1) kartu su IT mokyt. Regina Remeikiene dalyvavo VGTU surengtoje nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ projektinių darbų peržiūros konferencijoje. Šioje platformoje yra užsiregistravę iš viso 11 Žalgirių gimnazistų, tačiau ne visiems vienodai sėkmingai sekasi skirti dėmesio projektų realizavimui.Projektinės veiklos idėjas konferencijoje Vilniuje pristatė 22 respublikos mokyklų atstovai, iš viso renginyje dalyvavo virš 100 mokinių, jų mokytojų ir VGTU dėstytojų. Buvo labai įdomu susipažinti, kokias idėjas generuoja, su kokiomis problemomis įgyvendindami jas susiduria kuriantys projektus. Įdomu dar ir dėl to, kad buvo labai įvairios darbų sritys – nuo arduino platformos robotų konstravimo, gyvenamosios aplinkos gamtosauginio tyrinėjimo, investavimo algoritmų palyginimo, mobiliųjų aplikacijų kūrimo iki virtualiųjų kosminių stočių Mėnulyje kūrimo Minecraft platformos pagalba.

Visi konferencijos pranešėjai buvo apdovanoti 3D spausdintuvu sukurtu savo atvaizdu, apžiūrėjome ir kitus atspausdintus modelius, stebėjome patį atvaizdo skenavimo ir spausdinimo procesą.

Ši konferencija labiausiai buvo įdomi tuo, kad joje buvo demonstruojami ne galutiniai, užbaigti projektai, bet dalinamasi problemomis, su kuriomis susiduriama darbo eigoje, ir kaip tai gali pakeisti paties projekto tolesnį vystymą. Pabuvę kartu su kuriančiais, mąstančiais ir ieškančiais įvairiausių atsakymų, pasisėmėme labai daug teigiamos energijos, kurią panaudosime savo kuriamiems projektams sėkmingai įgyvendinti. Esame dėkingi gimnazijos administracijai už galimybę dalyvauti tokiame renginyje.

Informaciją pateikė IT mokyt. Regina Remeikienė   Nuotraukos iš renginio