Mano karjera


2018 metai

 

PLAKATASJau 5-ąjį kartą organizuojamas renginys „Studijų regata‘19“ išaugo, siūlo išskirtinę programą ir šįkart kviečia susitikti Klaipėdos „Švyturio arenoje“. Studijų parodoje net 20 aukštųjų ir profesinių mokyklų! Daugiau nei 20 verslo įmonių ir organizacijų. Parodos metu specialus renginys jaunimui, kurį ves moksleivių numylėtinis Žiogas!
Čia sužinosite, kur tęsti mokslus baigus mokyklą, pabendrausite su aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovais. Šie pateiks aktualią informaciją apie studijas bei priėmimą.
„Studijų regatoje‘19“ pirmą kartą vyks įspūdinga karjeros mugė. Jos metu stambiausių bei įtakingiausių Vakarų Lietuvos įmonių atstovai pasidalins sėkmės istorijomis bei patars, kaip pagauti savo sėkmės paukštę. Svarbu žinoti: „Studijų regata‘19“ – NEMOKAMAS RENGINYS! Data – 2019 m. sausio 11 d. Vieta – Klaipėdos „Švyturio arena“. Laikas nuo 10.00 iki 15.00 val.
https://www.facebook.com/events/1830900627006118/

*******

WeChat Image_20190103143911Informacija mokiniams (ir jų tėvams) apie galimybę studijuoti Kinijoje nemokamai. Kartu su partneriais Beijing Shi Tuoyan Education Science and Technology Development Co., Ltd. (esame jų oficialiai įgalioti atstovauti Lietuvoje – priededamas įgaliojimas) siūlome galimybę nemokamai anglų kalba studijuoti Kinijoje.

Pagrindinė informacija:

  1. 1. Universitetas: Universitetas: Tianjin University (Peiyang University), China.
  2. 2. Siūlomos programos: Chemical Engineering (B), Chinese language (B) (programų aprašai pridedami); galima kreiptis ir dėl kitų norimų studijų programų, užpildant siunčiamą (pridedadamą prie šio laiško) paraiškos stipendijai formą, partneriai Kinijoje patikrins ir praneš, ar galima būtų.
  3. 3. Studijų kalba: anglų kalba.
  4. 4. Dokumentus pateikti reikia iki 2019 m. balandžio 30 dienos (pradėti ruošti reikia juos prieš mėnesį, nes reikalinga ir sveikatos būklės pažyma). Paraiškos teikiamos el. forma (skanuotos). Originalus reikia pateikti jau tik nuvykus studijoms.
  5. 5. Studijų mokesčio nėra (nemokamai), jei kreipiatės per mus ir rašote prašymą dėl studijų mokesčio padengimo.
  6. 6. Studentams skiriamos pragyvenimo išlaidos: 2000-2400 RMB (apie 260-320 EUR/mėn.).
  7. 7. Vienkartinis dokumentų tvarkymo mokestis: 3000$.
  8. 8. Turimos „nemokamos vietos“ – 25 (15 pilnų stipendijų, 10 – dalinių stipendijų).

Noriu pasakyti, kad jau vienas studentas iš Lietuvos studijuoja šiame universitete nuo 2018 m. rudens. Studijomis patenkintas. Gavęs pilną stipendiją iš esmės iš jos išgyvena. Sako, rašytų studijoms 8 iš 10-ies.

Dėl papildomos informacijos reikia kontaktuoti tiesiogiai su manimi (egle.stonkute@balticinstitute.eu).

Baltic Institute for Research and Development J. Savickio g. 4, LT-01108, Vilnius, Lietuva Tel.: + 370 615 51 280 Faks.: + 370 524 41 975El.paštas: egle.stonkute@balticinstitute.eu

*******

SAJUDISg

„Baltic Council for International Education“ maloniai kviečia 8-12 klasių moksleivius apsilankyti kasmetinėje parodoje apie studijas užsienyje „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2018“. Paroda vyks spalio 10-11 dienomis. Vairāk info

************

Vienintelė Lietuvoje specializuota aukštojo mokslo užsienyje paroda „Study Plan 2018“. Rugsėjo 22 d.11—16 val. Daugiau čia

*********

#SWITCH! – Renginys

Rugsėjo 20d., Vilnius, LITEXPO. SWITCH! – jau trejus metus iš eilės vykstantis didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys.

unnamed (1)

***********

Jei tave domina kino industrija, informacinės technologijos ir su šiomis sritimis susijusios specialybės tai važiuok rugsėjo 15-16d. į Comic Con Baltics 2018 Litexpo, Vilnius.
Renginys jaunimui.unnamed
***********

Pateikiame darbuotojų, kurių Lietuvoje trūksta labiausiai, sąrašą

*************

Nuorodos į žurnalus, kuriuose nemažai istorinių ir kitų vertingų tekstų:

Skaityk žurnalo ,,Kardas” straipsnius

Skaityk žurnalą ,,Karys”

**************

***Atmintinė abiturientui 2018

*** Prisijunk prie busiu.eu naudinga mokiniams, mokytojams ir ne tik!

*** Kviečia Aleksandro Stulginskio universiteto kūrybinės dirbtuvės

*** Kviečiame mokinius pasidomėti kelių inžinieriaus specialybe, kurios sritis yra labai plati. Šią specialybę įgyti galima viename iš didžiausių Lietuvos Vilniaus Gedimino technikos universitete, Kelių katedroje. Naujienas galite sekti Kelių katedros Facebook puslapyje:

unnamed

 

*** Patikimi intelekto ir asmenybės testai www.uts.lt

**** Perspektyviausiųjų specialybių dešimtukas

„Darbo skelbimų portalo cv.lt duomenimis, populiariausių profesijų atstovų dešimtukas kasmet beveik nesikeičia, todėl tikėtina, kad šios profesijos išliks populiarios ir per artimiausius penkerius metus“, – pažymi portalo analitikė Jolita Mažeikienė.

Atlyginimų lūkesčių vidurkis, Eur Pokytis %, lyginant su 2010 m.
Pardavėjas-konsultantas 460 +26
Vadybininkas 760 +32
Administratorius-sekretorius 580 +30
Projektų vadovas 1.180 +31
Programuotojas 1.200 +40
Analitikas 980 +25
Aukščiausio lygio vadovas 1.490 +40
Inžinierius 950 +40
Buhalteris 650 +30
Padalinio vadovas 1.220 +37
Darbo skelbimų portalo cv.lt duomenys
2017 metai

**** KTU vienas pirmųjų Lietuvoje sukūrė 3 metų „Komunikacijos ir informacijos valdymo technologijų“ bakalauro studijų programą. Pasak edukologės Jurgitos Vizgirdaitės, KTU Studijų kokybės ir plėtros departamento direktorės, šią programą pasirinkę studentai pripažino, kad kai kuriems iš jų studijų trukmė lėmė sprendimą studijuoti Lietuvoje. 3+2 studijų modelis–raktas į sėkmingą konkurenciją

*** Vadovas tėvams. Kaip padėti vaikui renkantis karjerą – Euroguidance

www.euroguidance.lt

***Ar norite sužinoti, kokie darbai Jums tinka labiausiai?
Tiesiog atsakykite į 29 klausimus apie Jūsų asmenybę ir nuostatas, susijusias su darbu. Palyginus Jūsų atsakymus su idealiais atsakymais, bus pateikta rezultatų lentelė, kurioje bus išvardinti 5 Jums labiausiai tinkami ir 5 Jums mažiausiai tinkami darbai.
Testas trunka apie 15 minučių. Visi testo atsakymai yra daugiau ar mažiau tinkami konkretiems darbo tipams. Jeigu nesate turėjęs klausime nurodytos patirties, bandykite įsivaizduoti.
Jūsų pačių naudai, į klausimus atsakykite sąžiningai. Galbūt Jūs gausite naujos naudingos informacijos.
Tinkamo darbo testas (http://www.cvonline.lt/)

**** ”Nauja!” Testas “Profesijų mozaika” – Euroguidance www.euroguidance.lt › Karjeros planavimas › Renkuosi karjeros kelią › Testai Arba tiesiog paieškos laukelyje įveskite “Profesijų mozaika” testas ir iš kart atidarys. Užtruksite apie 12min.

****Lietuva yra tranzitinė šalis, kuriasi daug logistikos centrų, auga Lietuvos eksportas. Šios studijų programos yra reikalingos, logistika ir prekyba yra naujausia studijų programa, tad tokių specialistų dar Lietuvoje yra mažai. (ASU)
http://www.asu.lt/noriu_studijuoti_lzuu/lt/51591

****Tačiau tikrai gali pagalvoti ir apie Kaimo plėtros administravimą: žemės ūkis ir kaimo plėtra yra valstybės išskirtinio dėmesio sritis.
Valstybės, regionų ir vietos lygmenimis formuojasi kaimo plėtros politiką įgyvendinančių institucijų sistema, kuriai reikalingi aukštos kvalifikacijos kaimo plėtros administratoriai. ASU yra įkurtas mokslo, studijų ir verslo slėnis “Nemunas” tad net studijuodamas žemės ūkio verslo vadybą galėsi pabandyti kurti savo įmonę. Visą pagalbą Tau suteiks didelę patirtį ir žinias turintys specialistai. :) Jei kils daugiau klausimų gali rašyti el. p. komisija@asu.lt .Sėkmės. ;)

Įvairiais rūpimais klausimais kreipkitės 113k.
Profesijos patarėja
Jurgita Praninskienė

****Apgalvok savo karjeros kelią.

mm

****Kauno kolegijos Tauragės skyriuje vyko Verslo savaitės baigiamasis renginys, kurio metu dalyvavusios mokslo įstaigos pristatė savo įspūdžius po apsilankymo įvairiose verslo įmonėse. Vyko nuotraukų konkursas, mūsų gimnazistai ,,delegavo” savo linksmąjį kūrinį iš labiausiai patikusios Egerson įmonės – pozavimą ant grandiozinio konteinerio. Apdovanojimas - Tava įsteigtas prizas. Foto TAVA renginio akimirkos

****Kastu International rengia viešą anglų kalbos testo laikymą, sudarytą Kembridžo universiteto egzaminų centre (Cambridge English Language Assessment)

 

****UGNIAGESIŲ – GELBĖTOJŲ MOKYKLA SIŪLO:

Jei esi nepriekaištingos reputacijos, geros sveikatos ir tinkamo bendro fizinio pasirengimo Lietuvos Respublikos pilietis, turintis ne daugiau kaip 50 metų, ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir mokantis lietuvių kalbą – stok į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą ir tapk ugniagesiu gelbėtoju.

Ugniagesių gelbėtojų profesinis mokymas trunka 38 savaites. Mokslo metai prasideda rugsėjo 1 d. ir kovo 1 d. Įstoję mokytis asmenys, pasirašo stojimo į vidaus tarnybą sutartį. Visi sėkmingai baigę mokslus įdarbinami valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos padaliniuose.

Didžiąją dalį mokymų būsimųjų ugniagesių gelbėtojų parengime sudaro praktinis mokymas, todėl visas mokymo procesas vykdomas Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Praktinio parengimo skyriuje Miško g. 7, Valčiūnuose, Juodšilių sen., Vilniaus r. Čia sudarytos geros gyvenimo ir teorinio bei praktinio mokymosi sąlygos.

Asmenys, besimokantys Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, nemokamai aprūpinami bendrabučiu, uniformine, specialiąja ir sportine apranga, reikalinga teorinių ir praktinių mokymų metu. Besimokantiems Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka skiriama stipendija. Minimali stipendija yra 126,50 Eur, maksimali – 196,84 Eur. Stipendijos dydis priklauso nuo mokymosi rezultatų.


Plačiau

su

****TAVA dienos

Gimnazijos mokiniai lankė Tauragės apskrities verslininkų asociacijos įmones: ,,Elka Rainwar”, ,,Tauragės radijas”, ,,Egersund”, susipažino su įmonių veikla, darbo specifika. Gimnazistai diskutavo ar norėtų dirbti šiose įmonėse vasaros atostogų metu, įgyti darbinės patirties. Fotogrāfijas

Kviečiame Jūsų mokyklos moksleivius dalyvauti atrankoje – gauti papildomą finansavimą vykstant į tarptautinius konkursus ir olimpiadas. Mes, Laisvės TV ir TransferGo, rengiame bendrą iniciatyvinį paramos projektą Lietuvos Talentų kelionės“, kuris prisidės finansiškai prie moksleivių išvykų į tarptautinius konkursus ar olimpiadas.Registracija fondo paramai gauti priimama visus kalendorinius metus. Paramos gavėjus organizuojamų atrankų metu išrinks kompetentinga komisija, sudaryta iš TransferGo, Laisvės TV ir savo srities specialistų. Moksleivio socialinė padėtis nėra atrankos kriterijus. MOKSLEIVIAI, NORINTYS PRETENDUOTI Į PARAMĄ, KVIEČIAMI PATEIKTI TOLIAU IŠVARDINTĄ INFORMACIJĄ: Mokinio anketa Mokytojo / mokyklos vadovo rekomendaciją ir konkursų, olimpiadų diplomų bei pagyrimo raštų kopijas. Lietuvos talentu keliones.

st ****Naudinga patirtis STUDFEST’e: Spalio 26 d. mūsų mokiniai dalyvavo unikalioje konferencijoje – festivalyje apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą - STUDFEST’E-2017. Išklausė net 16 motyvuojančių, įdomių ir naudingų pranešimų. Grįžo pasisėmę naujienų ir idėjų ateities planams, karjerai. Fotogrāfijas

Tauragės apskrities verslininkų (TAVA) asociacija, susidedanti iš 94 įmonių – narių yra atvira ir socialiai atsakinga organizacija, šių metų lapkričio 6-9 d. imtinai (keturias darbo dienas) organizuoja Atviro Verslo savaitę. TAVA nariai minėtomis dienomis kviečia gimnazijų, progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų klasių moksleivius, profesinio rengimo centro, bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentus ir jų vadovus į savo įmones susipažinti su verslininkų vykdoma veikla, verslo procesais, bei pasidalinti “sėkmės” istorijomis.

Sutikusios priimti mokinius įmonės

 

****Spalio 5 d. aktų salėje II-IV klasių mokiniams vyko integruota anglų kalbos ir karjeros pamoka: studijų galimybės uzsienyje. Svečiavosi FOX atstovė. Gimnazistai besidomintys studijomis Anglijos, Velso, Danijos, Olandijos, Švedijos universitetuose galėjo susipažinti su įvairialype informacija.

fox

***Daugiau info FOX svetainėje

***LCC UNIVERSITETAS KVIEČIA

*** ::: ANGLŲ KALBOS KLUBAS

LCC anglų kalbos klubas – tai studentų iniciatyva sukurti neformalią aplinką vyresniųjų klasių moksleiviams praktikuoti savo anglų kalbos kalbėjimo įgūdžius. Susitikimų metu moksleiviai susipažins su studentais iš skirtingų kultūrų, lavins savo bendravimo bei anglų kalbos žinias, diskutuos jaunimui aktualiomis temomis bei vaišinsis studentų paruoštais skanumynais. Kviečiame visus vyresniųjų klasių moksleivius prisijungti prie klubo. Anglų kalbos klubo susitikimai vyks: spalio 4 d., 8 d., lapkričio 8 d., 22 d., gruodžio 6 d.

***::: UNIVERSITETO DIENOS

LCC tarptautinis universitetas suteikia išskirtinę galimybę vyresniųjų klasių moksleiviams įsijungti į LCC studentų bendruomenę ir spalio 9-10 dienomis kartu su esamais studentais dalyvauti vyksiančiose paskaitose. Universiteto diena – tai galimybė susipažinti su dėstytojais ir visa universiteto bendruomene iš vidaus ir patirti, ką reiškia būti studentu dienai. Dalyvių registracija vyksta iki spalio 3 dienos el. paštuinfo@lcc.lt.

::: ATVIRŲ DURŲ DIENA

Lapkričio 3 dieną. Šią dieną moksleiviai, jų tėveliai bei mokytojai turės galimybę pasivaikščioti po universitetinį miestelį, išgirsti apie studijų galimybes iš studentų bei dėstytojų, daugiau susipažinti su LCC studijų programomis, studentišku gyvenimu ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Daugiau detalių susisiekite su mumis el. paštu vtamosiunaite@lcc.lt arba telefonu +370 46 310 460.

***** Ką siūlo FOX LT - ne tik informacija apie stojimo galimybes, etapus, bet ir moksleivių problemomis nuvykus į šalį.

*********************** Geri pasiūlymai In Academia -prie VGTU

* Besidomintiems specialybe Kelių katedroje, Vilniaus Gedimino technikos universitete

* Klaipėdos universiteto informacija:unnamed

* Esi efektyvus optimistas, mėgsti keliauti, tobulinti kalbas ir dar užsidirbti? Jaunimo darbo centras siūlo

* Nauja ir išskirtinė programa 9-12 klasių mokiniams Žiūrėk programąprieš

2016 metai

Kviečia ,,Sėkmės mokykla" Projektai Programos

Sėkmės mokykla” rengia paskaitas, praktinius seminarus mokyklose, konferencijas, savaitgalio klubus, vasaros stovyklas ir kitus švietėjiškus renginius.

Duomenys apie 2016 m. Tauragės Žalgirių gimnazijos abiturientus, kurie sudarė studijų sutartis su aukštosiomis mokyklomis bendrojo priėmimo metu: Statistika – Žalgirių gimnazija 2012 – 2016 gadu.

* Lapkričio 18d. Žalgiriuose vyks ,,Karjeros diena 2016″, nuo 12.00 val. Atvykstančiųjų sąrašas

*** Plačiau apie Coder Dojo

Stojant į aukštąsias mokyklas 2018 m. – papildomi balai už brandos darbą ir savanorystę

Prisijungite prie mūsų Facebook paskyros ir susipažinkite su naujienomis.

www.balticcouncil.lt

Testai ir klausimynai internete padedantys pažinti save

IKI 2016-06 mėn.

Jaunesniųjų karininkų vadų mokymai

Šiaulių universitete gauta tikslinio finansavimo vietų, norintiems studijuoti bakalauro studijų programose Mechanikos inžinerija ir Statybos inžinerija.

Šiaulių universitete (ŠU) nuo šių metų pradedamas priėmimas į tris naujas ir unikalias bakalauro studijų programas: Kultūrinė edukacija, integruotų gamtos mokslų pedagogika bei pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas. Plačiau: Integruotų gamtos mokslų pedagogika, Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas, Kultūrinė edukacija .

Bakalauro studijos Mykolo Riomerio universitete: Studijos Edukologijos ir socialinio darbo institute Laisvalaikio ir pramogų edukacija

Kviečia Klaipėdos universitetas:

Vaizdas (46)Vaizdas (45)Vaizdas (47)Vaizdas (48)

Medijų inžinerija - numatoma suburti pirmo kurso 20-25 studentų tikslinio rengimo grupę su sustiprintu įvairių gaminių elektroninio paruošimo mokymu. Info plačiau

Valstybės teikiama parama studijuojantiesiems aukštojoje mokykloje Informacija plačiau

Kviečia KVK. Profesijų aprašymai: Miškininkystė; Kraštovaizdžio dizainas; Transporto logistikos specialistas; Automobilių techninis eksploatavimas; Geodezija;

Jus kviečia VGTU

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) 2016m. kviečia studijuoti ir siūlo NEMOKAMAS studijas stojantiesiems! Daugiau informacijos apie Universitetą, studijų programas ir kitą aktualią informaciją rasite www.ksu.lt Naujausią ir aktualiausią informaciją prie Jus dominančią studijų programą gausite, užpildęs anketą: https://goo.gl/u32JeY 2016 m. išsami KSU informacija apie stojimą, finansavimą

Jaunimo darbo centrai Tauragės apskrityje- Informacija čia

Tauragės darbo biržos informacija: Info apie TDB

Pasiūlymai mokykloms ir moksleiviams „Studijuok Vilniaus universitete Kaune!“

Vilniaus universiteto informacija: Info 1 Info 2

Žinia iš Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto Socialinės geografijos katedros.

Mūsų katedrai jau 20 metų ir mes įgyvendiname bakalauro programą Socialinė ekonominė geografija ir regionistika, kurios trukmė 3,5 metų, t.y. 7 semestrai. 2014 m. tarptautinio vertinimo metu studijų programa buvo akredituota didžiausiam 6 metų laikotarpiui. Tai vienintelės studijos Lietuvoje, kuriuose mokoma socialinės geografijos, ekonominės geografijos ir dėstomi regionų studijų dalykai. Plačiau

Išsilavinimo konsultacijų įmonė “UAB Prospecta LT”. Mes konsultuojame moksleivius ir jų tėvus, tam kad padėtumėme atsirinkti ir sėkmingai pateikti paraiškas į užsienio universitetus geriausiai atitinkančius moksleivio gebėjimus, pomėgius, talentus ir tikslus. Dirbame moksleiviams ir jų tėvams, ne užsienio universitetams. Įmonės direktorius, dr. Jonathanas Boydas, neseniai buvo paskirtas vizituojančiu profesoriumi ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vilniuje. Prieš tai jis ne vienerius metus dirbo dėstytoju Didžiojoje Britanijoje ir iš viso dėstė penkiuose universitetuose trijose pasaulio šalyse. Int. psl. www.prospecta.lt

Startuoja projektas „Moksleivi, pabūk studentu!” Informacija čia

Užeikite į VGTU laboratorijos “Studijos 2015″ parodoje svetainę. Ši svetainė yra skirta jums, besidomintiems šiuolaikine inžinerija bei technologijomis ir norintiems kažką sukurti patiems, savo galva ir rankomis.

Neakivaizdinė grafinio dizaino mokykla

Šių metų vasario 25 d. veiklą pradeda dvimetė Neakivaizdinė grafinio dizaino mokykla Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų 1 B, Vilnius).Kviečiami Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 9–10 klasių mokiniai, norintys susipažinti su populiaria ir paklausia darbo rinkoje grafinio dizaino profesija. Neakivaizdinė mokykla

Nauja studijų programa: Kauno kolegijos Geodezijos katedros bendrosios inžinerijos krypties studijų programa „Interaktyvioji kartografija“, į kurią studijuoti planuojama priimti nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. Plačiau: Apie studijų programą

Interaktyvioji kartografija