Deividas respublikiniame fizikos konkurse iškovojo I vietą

Žalgirių gimnazijos moksleivis Deividas Kybartas dalyvavo respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“, kurį organizavo Kauno miesto Švietimo ir ugdymo skyrius kartu su Lietuvos Fizikos Mokytojų Asociacijos Kauno skyriumi.

Nuo vasario mėnesio vykusio konkurso tikslas – ugdyti mokinių gebėjimus suprasti gamtos mokslų sąvokas, dėsnius, teorijas, atlikti praktinius bandymus, eksperimentus, formuluoti hipotezes, skatinti IKT kompetencijas. Konkursas vyko 4 etapais. Darbus vertino kompetentinga ekspertų komisija, sudaryta iš Lietuvos fizikos mokytojų asociacijos ir Kauno miesto Fizikos mokytojų būrelio narių. Puikiai sekėsi Deividui, kuriam 11-12 klasių PPT sekcijoje už darbą „Žemė ir Saulės sistema“ skirta I vieta.  Gegužės 15 dieną  Kauno technologijos universitete baigiamojoje respublikinio mokinių fizikos kūrybinių darbų konkurso konferencijoje Deividui Kybartui ir jį konsultavusiai fizikos mokytojai Jolantai Kiūdienei buvo įteikti apdovanojimai.

Sveikiname!       ( Daugiau informacijos –  http://fizikavisiems.uzeik.in/ )                                                                                              dei

deivid