Įspūdinga Kovo 11 šventė

IMG_0874Jau nuo ryto pilietiškumo mokytoja Jurgita Praninskienė pasitiko  atėjusius į gimnaziją ir kvietė linksmai ir pilietiškai pradėti Lietuvos nepriklausomybės atgavimo šventę. Dainos gimtinei skambėjo visų pertraukų metu, o priešpiet jau kvietė į kiemelį, kur kiekviena klasė puošė savo staliukus, dėjosi vaišes, termusus su arbata.Visą šventę gaubė trys mylimos spalvos:pleveno vėliavos, šokčiojo balionai, kiekvienas jas atkartojo savo rūbais ar aksesuarais. O mokytoja Jurgita neleido žiopsoti: juk susirinkome švęsti. Išsakyti meilę Tėvynei, šokti, dainuoti, linksmintis, bendrauti. Juk 100 metų nepriklausomai Lietuvai, o prieš 28-ius patvirtinome kaip tai mums svarbu. tad šiandien nuoširdžiai švęsdami sakome – reikia tuo džiaugtis, reikia apie tai dainuoti ir tuo gyventi!  Video     D.K. nuotraukos   J.Praninskienės ir J.Veisienės nuotr.