Merginų futbolo komanda „LADYGOLAS“: varžovės įveiktos

Šiemet pirmą kartą vyksta 10 klasių moksleivių respublikinės Lietuvos mokyklų salės futbolo „LADYGOLAS“varžybos. Žalgirių merginų futbolo komanda „LADYGOLAS“ varžybas pradėjo pergale prieš „Versmės“ gimnazijos komandą rezultatu 16:1. Ši pergalė suteikė teisę žaisti finale. šFinalo varžybose laukė susitikimai su Jurbarko Klausučių S. Santvaro pag. mokyklos, Šilalės S.Gaudiešiaus gimnazijos, Pagėgių A. Mackaus gimnazijos merginų komandomis. Komandos įveiktos : Jurbarko 6 :0, Šilalės 6 :0, Pagėgių 7:1 rezultatais. Geriausia komandos žaidėja išrinkta A. Spūdvilaitė IIR1. Jai įteiktas prizas. Balandžio 7 d. Kaune vyks finalinės „LadyGolas“ varžybos. Ten merginoms bus įteikta sportinė apranga. Palinkėkime sportininkėms sėkmės varžantis su stipriausiomis respublikos mokyklų komandomis.

Kūno kultūros mokytoja I. Steponaitienė​    Nuotraukos     Video gabaliukas