Mokinių projektiniai tiriamieji darbai

2017 — 2018 m.m.

Šiemet MMP pristatyti per keturis srautus: kalbų, tiksliųjų, gamtos mokslų ir paskutiniai – mišrūs: menų, socialinių mokslų, technologijų bei kūno kultūros sričių tiriamųjų ir kūrybinių darbų pristatymai. Buvo tirti gimnazijos mokinių mitybos įpročiai, analizuoti spalvų pasirinkimai, nagrinėti tautinės tapatybės ženklai lietuvių kūryboje, išleistas anglų kalba laikraštis apie metų naujienas, rusų kalba išbandytas šešėliavimo metodas pamokoje, pristatyti įžymūs žmones, atradimai, pačių kurti kompiuteriniai žaidimai, programėlės ir asmeninė kūryba. Daug sieninės tapybos, įvairių dirbinių, gausiai atlikta tyrimų, apklausų, eksperimentų, pravesta konferencija, nemaža filmuotos medžiagos tiek apie projektų eigą, tiek atskiri kūrybiniai darbai. Dėl galimybių ir laiko stokos visi jie nebuvo viešai pristatyti, bet jų aprašus ir vaizdinę medžiagą galima rasti bibliotekoje, tiek popieriniu variantu, tiek elektroniniu (3 kompiuteris).

Projektų pristatymai kalbų srityje

Projektų pristatymai gamtos mokslų srityje

Projektų pristatymai tiksliųjų mokslų srityje

Projektų pristatymai menų, socialinių mokslų, kūno kultūros ir technologijų srityse