Mokinių tinklinio mišrių dvejetų varžybose – 11 komandų

sumLapkričio 23 dieną gimnazijoje vyko tradicinės, jau penktosios, Tauragės rajono mokinių tinklinio mišrių dvejetų varžybos. Jose dalyvavo 11 komandų iš Žalgirių, „Versmės“ gimnazijų bei Tauragės profesinio rengimo centro. Nugalėtojais tapo Žalgirių gimnazijos žaidėjų pora: Justė Karbauskytė ir Tomas Aleksa.suma

Antrąją vietą šiose varžybose iškovojo „Versmės“ gimnazijos žaidėjų pora: Aistė Karbauskytė ir Mindaugas Turauskas.  Trečioji vieta atiteko taip pat versmiškiams: Vasarei Juozupaitytei ir Matui Juodikiui.
Mūsų gimnazijai be šios poros dar atstovavo: Milana Daigoriūtė ir Karolis Petraitis, Ieva Juozapaitytė ir Paulius Bulinskas, Aušrinė Masiulytė ir Pijus Prialgauskas, Austėja Kasiliauskaitė ir Mantas Širvydas.
 Sveikinu nugalėtojus, už šaunų žaidimą dėkoju visiems varžybų dalyviams !
Jurga Sparnauskienė    Nuotraukos      Akimirka iš varžybų      Ir dar