,,Nešiokis Lietuvą širdy“

taSavo tėvynės gimtadienį galima švęsti įvairiai – šokti, dainuoti, varžytis, pagerbti darbais, šviestis ir mokytis. Vasario 8-ją Žalgirių gimnazijoje rinkosi penkių rajono mokyklų – ,,Šaltinio“, Tarailių, ,,Aušros“, M.Mažvydo progimnazijų ir Jovarų pagrindinės mokyklos aštuntokų komandos. Mūsų istorijos mokytojos Rita Miliškevičienė ir Audronė Stanevičienė su trečių klasių gimnazistais – istorijos mylėtojais, realizavo savo idėją ir kartu su direktoriaus pavaduotojomis Lina Trijoniene ir Edita Butkiene bei muzikos mokytoju Vygantu Šerpyčiu ir jo muzikos grupe organizavo įdomią, originalią Lietuvos gimtadieniui skirtą viktoriną – ,,Nešiokis Lietuvą širdy“.   Nuotraukos     VideoGimnazistai trečiokai padėjo mokytojoms ruošti užduotis, vedė renginį, teisėjavo, ypač daug laiko ir darbo įdėjo Gabrielė Šaltytė, savo projektinį darbą – kaladėles su istorinių įvykių paveikslėliais varžytuvėse pristatė ir antrokės Gabija Petrulionytė ir Karina Žinytė. Smagiausia buvo stebėti aštuntokų veiklas: jų žibančias akis, bendradarbiavimo siausmą ir tikrą azartą.