Projekto „Kubų instaliacija 10×10“ konferencijoje

Visą sausio mėnesį IIr2 ir IIh1 mokinės: Žana Lastok, Justina Kairytė, Miglė Vaitiekutė, Viltė Petraitytė, Evelina Mauriūtė, Paulina Gedvilaitė, Deimantė Augaitytė, Vilija Vilčauskaitė, Greta Jankauskytė, Guoda Blažytė dalyvavo Tauragės Kultūros centro inicijuotame projekte „Kubų instaliacija 10×10“. Šiame projekte dalyvavo 10 Tauragės švietimo ugdymo įstaigų.pPagal pateiktus nurodymus mokinių komandos, Kultūros centro atvežtus kubus, turėjo ištapyti akriliniais dažais. Į šį projektą įsijungę mokiniai turėjo puikią galimybę patobulinti tapymo įgūdžius ant plastikinio paviršiaus ir draugiškai leisti laisvalaikį. Vasario 2 dieną Tauragės Kultūros centre vyko konferencija ,,10×10″. Šioje konferencijoje prof. dr. Alfredas Bumblauskas (Vilnius) skaitė pranešimą „Lietuvos valstybingumas: iš praeities į ateitį“, prof. dr. Alfonsas Eidintas (Vilnius) skaitė pranešimą „Lietuvos diplomatijos atsiradimas“, Dainius Kiniulis (Tauragė) skaitė pranešimą „Interaktyvus žemėlapis – Valstybingumo ženklai Tauragėje“. Konferencijos metu mokinių komandos, pakviestos ant scenos, pristatė savo ištapytus kubus, kuriuose matėsi Tauragės miesto vaizdai, žymiausi Lietuvos architektūros pastatai, tautinio ornamento elementai, mokyklų logotipai ir Lietuvos trispalvė. Mokinius sveikino ir jiems dėkojo Kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis, taip pat Kultūros centro dailininkė Vilma Kybartienė. Mokiniai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Visus lydėjo informacijos, įspūdžių ir geros nuotaikos gausa.

Mokytojos Neringa Stašaitienė ir Jūratė Černeckytė    Nuotraukos