Projekto,,Kas daro tave laimingu?“ pirmas turas

sumKovo 5 dieną mūsų gimnazijos pagalbos mokiniui komanda sukvietė trečiokus į  kitokius pasikalbėjimus apie emigraciją, kuriuose apsilankė Tauragės mero patarėjas, projekto „Globali Tauragė“ koordinatorius Dovydas Kaminskas.Pokalbius pradėjo mūsų gimnazijos mokiniai Justė Karbauskytė, Viktorija Kutniauskaitė, Džiugas Girulis, kurie visiems pristatė savo rengtą projektą apie emigracijos „bangas“ Lietuvoje. Toliau su mokiniais savo patirtimi  apie emigraciją ir apie projektą „Globali Tauragė“ pasidalijo Dovydas Kaminskas. Dovydas pabrėžė, kad emigracija nėra blogas dalykas, bet labai svarbu, kad emigravę žmonės sugrįžtų atgal. Po trumpos pertraukos visi susibūrėme į grupes ir kartu generavome mintis apie teigiamą ir neigiamą emigracijos poveikį, kas skatina emigruoti arba sugrįžti, kaip pristatytume Tauragę bei Žalgirių gimnaziją atvykusiems svečiams iš užsienio.

Pagalbos mokytojui komanda.   Nuotraukos