Rajoninis menų festivalis „Moksleivių alėja – 2013“

Žalgirių gimnazijoje jau treti metai organizuojamas rajoninis menų festivalis „Moksleivių alėja – 2013“. Šiemet jis skirtas dailės ir technologijų dalykų pristatymui. Renginio tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, meninį aktyvumą, ugdyti gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.

Į gimnazijos aktų salę rinkosi kūrybiškiausi moksleiviai ir jų mokytojai iš Jovarų, M. Mažvydo, Aušros pagrindinių mokyklų, Skaudvilės gimnazijos, Moksleivių kūrybos centro. Juos dainomis pasveikino Žalgirių gimnazijos jungtinis choras, vadovaujamas mokytojų E. Bartkienės ir V. Šerpyčio.

IMG_1274

Festivalio metu mokiniai susibūrė į „Spalvotos draugystės“ komandas. Mokinius lydėję mokytojai taip pat panoro draugiškai jungtis ir sudaryti savo kūrybinę grupę.  Iš duotų medžiagų komandos išradingai kūrė gyvybės medžius. Todėl kiekvienos grupės bendros kūrybos rezultatas – pražydęs medis – vis kitoks: originalus,  iškalbingas, paslaptingas, kupinas magijos, nuotaikingas, viltingas, romantiškas… Kūrybinės veiklos metu nuotaiką kėlė ir palaikė linksmos šokėjos, vadovaujamos mokytojos V. Jurgilevičienės, dainininkai ir muzikantai – muzikos mokytojų  E. Bartkienės ir V. Šerpyčio mokiniai. Nejučia gimnazijos aktų salė tapo pačia gražiausia ir spalvingiausia Moksleivių alėja.

Direktorės pavaduotoja E. Butkienė padėkojo jauniesiems kūrėjams ir jų mokytojams už nuostabius darbus, kurie džiugins bendruomenę puošdami gimnazijos erdves. Visi buvo apdovanoti padėkos raštais.

Skambant malonioms gimnazistų atliekamoms melodijoms, festivalio dalyviai vaišinosi arbata ir I – II  klasių merginų keptais gardėsiais, dalijosi įspūdžiais, gėrėjosi savo ir kitų sukurtais meniniais  darbais.  Atsisveikinome iki kito pavasario…

Sigita Bartušienė, technologijų mokytoja

Nuotraukos