Rankininkai – zoninėse varžybose

Šiais mokslo metais Lietuvos BL mokyklų žaidynes gimnazijos abi rankinio komandos pradėjo pergalėmis. Teisę dalyvauti šalies zoninėse varžybose vaikinų komanda rajone iškovojo įveikusi Skaudvilės gimnazijos rankininkus, merginų komanda be kovos žaidė kitame etape.  Klaipėdoje vykusiose rankinio zonos varžybose tiek vaikinų, tiek merginų komandos iškovojo antrąsias vietas ir teisę dalyvauti mokyklų žaidynių pusfinalio rankinio varžybose, kurios vyko kovo 2 d. Garliavoje  (Kauno rajonas) su vietos mokyklų komandomis. Pusfinalyje, su stipriomis, gilias rankinio tradicijas turinčiomis komandomis, varžytis buvo sunku. Tiek merginų, tiek vaikinų komandos išvykoje patyrė pralaimėjimus. Šios varžybos nors ir pralaimėtos, turi svarbos žaidybinės patirties įgijimui ir tolesniam mokymuisi.

Merginų rankinio komandoje žaidė : Ugnė Skulskytė IH1, Erika Lankauskairtė IH1,Edita Lankauskaitė IH1, Neringa Černauskaitė IH3, Gabrielė Kavaliauskaitė IH1, Gabija Petrulionytė, IH2, Aleksandra Petrulionytė IH2, Samanta Kalkiūtė. Vadovė mokytoja I. Steponaitienė. Vaikinų komandoje: Mantas Lengvinas IH1, Mantas Stankaitis IH1,Arnas KerutisIh1, Dovydas Jasiulis IR2, Ignas Slušinskas IR2, Gustavas Murauskas IH2, Nedas Šimkus IH1,Armandas Zemeckas IR3. Komandos vadovas mokytojas R. Brazaitis.
Rankininkų pasiekimai BLM žaidynėse graži dovana gimnazijos Gimtadieniui.
Kūno kultūros mokytojai: I. Steponaitienė, R. Brazaitis