ŠIMTADIENIS


Kaip ir kasmet, Šimtadienio šventė  Žalgirių gimnazijoje buvo įspūdinga. Galėjo drąsiai atvažiuoti LNK ar TV3 operatoriai, būtų išsivežę  puikų siužetą, kaip pasitelkus  fantaziją, įdėjus nemažai  darbo ir šiek tiek  ,,priedų“,  gimnaziją galima  paversti magišku pasauliu, kuris užbūrė abiturientų širdis amžina trauka savo mokyklai.šimt

Patekusius tą vakarą į pastatą, apgaubdavo vandenyno ošimas, o praskleidus tinklus ir jūržoles, įtraukdavo Atlantida, pasaulis,  kur  tarp oro burbuliukų nardė undinės , vandeniai, viliojo sirenos,  sklandė dievaitės ir, greičiausiai, nė vienas abiturientas nepraėjo nepalydėtas, nepavaišintas slaptingais gėrimais ir jūrdruske, nepakalbintas ir … nenufotografuotas.

Aktų salėje  išsipusčiusių ketvirtokų laukė milžiniškos medūzos ir  du masyvūs irklais varomi laivai, plukdysią šventės metu. O staigmena? Laimės ir sėkmės akmuo, kurį sukūrė mokslininkai (trečiokai) ir kuris po išbandymų, vagysčių ir laimingo atgavimo  padovanotas ketvirtokams, kad lydėtų juos į egzaminus ir į gyvenimą…

Gražios šventės ir sėkmės nelengvame kely link egzaminų  linkėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktorės pareigas Edita Skarbalienė, o šauniai ir kultūringai atšvęsti šimtadienį – Rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis.

Ačiū išradingiems trečiokams, puikiems aktoriams ir darbštuoliams, jų pasišventusioms auklėtojoms ir nepakartojamos išmonės ir režisūrinio talento kupinai direktoriaus pavaduotojai Editai Butkienei – šventė buvo puiki!

PASIRUOŠIMAS    SUTIKIMAS    ŠVENTĖ      Pusatestačiai       Šias ir neskelbtas nuotraukas rasite skaitykloje 5 ir 6 kompiuteriuose.