Vaikinai krepšinio varžybose

Baigėsi gimnazijos vaikinų krepšinio varžybos. Šiame turnyre dalyvavo keturios gimnazijos komandos. Tai – II r2, II h1, III r2 ir III h1 klasių komandos.vaikinu mNei vieno susitikimo nepavyko laimėti III h1 klasės vaikinams. Pagarba jiems už tai, kad moka garbingai pralaimėti, supranta varžybų teikiamą naudą tobulinant krepšinio technikos ir taktikos elementus.

Trečios vietos medaliai įteikti II h1 komandai. Aikštelėje klasės garbę gynė Tomas Jutkevičius, Eimantas Jonikas, Dovydas Greinink, Nedas Razokas, Matas Kuperskis. Antrą vietą iškovojo II r2 klasės vaikinai: Laurynas Dirginčius,Tadas Ivanauskas, Jokūbas Delinda, Rokas Baciuška, Esmondas Springys. Visus susitikimus laimėjo III r2 krepšininkai. Pirmos vietos medaliais pasipuošė Matas Cibauskas, Tomas Aleksa, Jaunius Šmitas, Mantas Širvydas ir Antanas Milkėnas.
 Džiugu, kad mokiniai noriai žaidžia krepšinį gimnazijos varžybose. Balandžio mėnesį vaikinai laukiami baudų ir tritaškių varžybose.
Kūno kultūros mokytoja I. Steponaitienė     DSCF7588[1]DSCF7614[1]