Varžėsi trijų gimnazijų tinklininkai

Kovo 13 dieną Žalgirių gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Tauragės rajono bendrojo lavinimo mokyklų merginų ir vaikinų ( gimusių 2000 m. ir jaunesnių ) tinklinio varžybos. tTinklinio aikštelėje varžėsi mokiniai iš Žalgirių, „Versmės“ bei Skaudvilės gimnazijų. Tarp merginų stipriausia buvo Žalgirių gimnazijos komanda, rezultatu 2:0 nugalėjusi ir Skaudvilės, ir „Versmės“ gimnazijų komandas.

Pajėgiausios vaikinų komandos titulas šiemet atiteko „Versmės“ gimnazijos tinklininkams, rezultatu 2:1 nugalėjusiems bendraamžius iš Skaudvilės gimnazijos.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Tauragės PMMC diplomais ir čempionų medaliais.Jie iškovojo teisę atstovauti Tauragei kovo 25 dieną vyksiančiose LMŽ zoninėse varžybose

Jurga Sparnauskienė, gimnazijos kūno kultūros mokytoja   Nuotraukos