Žalgirių gamtosaugininkai – už švarų sporto aikštyną

Kiekvieną rytą ir popietę pro Žalgirių gimnazijos klasių langus moksleiviai mato aplinkinio mikrorajono gyventojų vedamus „pasportuoti“ savo augintinius į mokyklos teritoriją ir sporto aikštyną. Šuniukai pasivaikščiojimo metu teršia šią teritoriją šlapimu ir išmatų krūvelėmis, kuriose gali būti kirmėlinių ligų užkrato. Mokyklos aplinkos prižiūrėtojai kiekvieną dieną turi rinkti šunų ekskrementus, kad moksleiviai galėtų saugiai sportuoti.

IMG_0608

Žalgirių gimnazijos gamtosaugininkai jau ne kartą vykdė akcijas,  kurių metu šunų savininkams priminė apie draudimą vedžioti augintinius mokyklos teritorijoje, deja, aplinkinio mikrorajono gyventojai į šiuos prašymus reaguoti neskuba.

Gegužės 7 dieną I a klasės gimnazistai, mokinių tarybos atstovai, gimnazijos administracija apžiūrėjo mokyklos teritoriją ir tikslingiausiose vietose pastatė ženklus, draudžiančius vedžioti šunis.

Tikimės, kad tokie įspėjimai padės apsaugoti mokyklos aplinką nuo teršėjų….

Nuotraukos

Gamtosauginės mokyklos koordinatorė Selvina Pečiulienė