Žalgirių smiginio asai atstovaus Tauragei

Vasario 27 dieną Žalgirių gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajono mokyklų klasikinio smiginio varžybos. Žalgirių gimnazijos merginų ir vaikinų komandos (mokytojai – J.Sparnauskienė ir R.Brazaitis), nugalėjusios visus varžovus, iškovojo I-ąsias vietas ir teisę atstovauti Tauragei respublikinių varžybų finale, kuris vyks kovo 17 dieną Žiežmariuose.smŽalgirių gimnazijai atstovavo ketvirtokai: Vaiva Kaktaitė, Karolina Gedvainytė, Aironas Vaičikauskas, Paulius Zandovas. Smagu, kad be konkurencijos varžybose dalyvavusi II-ji Žalgirių gimnazijos merginų komanda bendroje įskaitoje iškovojo II-ąją vietą (varžybose oficialiai gali dalyvauti tik viena mokyklos komanda). Antrojoje komandoje žaidė Indrė Matutytė ir Vytautė Lukauskytė (abi iš IIR1 klasės).

Linkime mūsų smiginininkams sėkmingų tolimesnių startų.

Kūno kultūros mokytoja Jurga Sparnauskienė     S.Girulio nuotraukos